![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgEGImZjadDceiEANyGD2WHe7IclECCEVH4KqZr0716N2lILEumiDW9LCqO5-HvZHrqtvvE-rCwnT7beaz47H8qvy42hz6EAmXsbjB7_ByQ3AGBR05MpEtx3hloq-p2l_qb7xTjxaxFtDE/s320/Snip20180306_1.png)
• Την Πέμπτη, 8 Μαρτίου 2018 στις 19:00, θα πραγματοποιηθεί η πρώτη ομιλία με θέμα: «Γυναίκα: Διεκδικώ & Αμύνομαι», με ομιλήτριες, την Εγκληματολόγο, Δρ. Δέσποινα Σβουρδάκου και την Ψυχολόγο κ. Ιωάννα Κούρια, στην αίθουσα εκδηλώσεων «Δημήτριος Καλλιέρης» στο Πνευματικό Κέντρο του Δήμου Ασπροπύργου.
• Την Κυριακή, 18 Μαρτίου 2018, στις 19:30, η ομάδα Θεάτρου «ΝΟΗΤΗ ΓΡΑΜΜΗ» θα παρουσιάσει την παράσταση με τίτλο « η γυναίκα / ΤΟ ΡΟΥΧΟ», στην αίθουσα εκδηλώσεων «Δημήτριος Καλλιέρης» στο Πνευματικό Κέντρο του Δήμου Ασπροπύργου.