Οι αναμετρήσεις του Ατρόμητου ενατίον του Πανιωνίου και του Aστέρα Τρίπολης εναντίον του Παναθηναϊκού για την Super League ξεχωρίζουν από το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων της ημέρας.
Αναλυτικά
Super League
15.00 Παναιτωλικός-Ξάνθη (Novasports3HD)
17.15 Ατρόμητος-Πανιώνιος (Novasports1HD)
19.30 Aστέρας Τρίπολης-Παναθηναϊκός (Novasports2HD)
Bundesliga
16.30 Λειψία-Ανόβερο (COSMOTE SPORT2HD)
16.30 Φράιμπουργκ-Σάλκε (COSMOTE SPORT3HD)
16.30 Άουγκσμπουργκ-Λεβερκούζεν (COSMOTE SPORT5HD)
16.30 Γκλάντμπαχ-Μάιντς (COSMOTE SPORT7HD)
16.30 Αμβούργο-Στουτγκάρδη (COSMOTE SPORT8HD)
19.30 Ντόρτμουντ-Μπάγερν Μονάχου (COSMOTE SPORT3HD)
LaLiga
14.00 Βαλένθια-Λεγανές (COSMOTE SPORT2HD)
17.15 Ντεπορτίβο Λα Κορούνια-Ατλέτικο Μαδρίτης (COSMOTE SPORT1HD)
19.30 Αλαβές-Εσπανιόλ (COSMOTE SPORT2HD)
21.45 Μπαρτσελόνα-Σεβίλη (COSMOTE SPORT2HD)
Premier League
14.30 Στόουκ Σίτι-Λέστερ (COSMOTE SPORT1HD)
19.30 Γουέστ Χαμ-Λίβερπουλ (COSMOTE SPORT1HD)
Ligue 1
18.00 Aνζέ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports5HD)
21.00 Μονακό-Γκινγκάμπ (Novasports1HD)
Serie A
19.00 Μπολόνια-Κροτόνε (COSMOTE SPORT1HD)
21.45 Τζένοα-Σαμπντόρια (COSMOTE SPORT1HD)
Τουρνουά Τένις Rolex Paris Masters
15.00 1ος ημιτελικός (COSMOTE SPORT6HD)
17.30 2ος ημιτελικός (COSMOTE SPORT6HD)
Τουρνουά Τένις WTA Elite Trophy
Στις 09.00 & 13.00 (Novasports1HD)
--
12.00 Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ: Μπεσίκτας-Νταρουσάφακα (COSMOTE SPORT4HD)
14.00 Bundesliga 2: Μπράουνσβαϊγκ-Ντάρμσταντ (COSMOTE SPORT3HD)
15.00 Volley League: Ολυμπιακός-Εθνικός Αλεξανδρούπολης (ΕΡΤ2)
15.00 Football League: Απόλλων Πόντου-Σπάρτη (ΕΡΤ3)
21.30 NBA: Λος Άντζελες Κλίπερς-Μέμφις Γκρίζλις (COSMOTE SPORT4HD)
21.45 Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ: Βαρέζε-Τρέντο (COSMOTE SPORT5HD)
22.30 Primeira Liga: Πόρτο-Μπελενένσες (COSMOTE SPORT8HD)
ΠΗΓΗ
Αναλυτικά
Super League
15.00 Παναιτωλικός-Ξάνθη (Novasports3HD)
17.15 Ατρόμητος-Πανιώνιος (Novasports1HD)
19.30 Aστέρας Τρίπολης-Παναθηναϊκός (Novasports2HD)
Bundesliga
16.30 Λειψία-Ανόβερο (COSMOTE SPORT2HD)
16.30 Φράιμπουργκ-Σάλκε (COSMOTE SPORT3HD)
16.30 Άουγκσμπουργκ-Λεβερκούζεν (COSMOTE SPORT5HD)
16.30 Γκλάντμπαχ-Μάιντς (COSMOTE SPORT7HD)
16.30 Αμβούργο-Στουτγκάρδη (COSMOTE SPORT8HD)
19.30 Ντόρτμουντ-Μπάγερν Μονάχου (COSMOTE SPORT3HD)
LaLiga
14.00 Βαλένθια-Λεγανές (COSMOTE SPORT2HD)
17.15 Ντεπορτίβο Λα Κορούνια-Ατλέτικο Μαδρίτης (COSMOTE SPORT1HD)
19.30 Αλαβές-Εσπανιόλ (COSMOTE SPORT2HD)
21.45 Μπαρτσελόνα-Σεβίλη (COSMOTE SPORT2HD)
Premier League
14.30 Στόουκ Σίτι-Λέστερ (COSMOTE SPORT1HD)
19.30 Γουέστ Χαμ-Λίβερπουλ (COSMOTE SPORT1HD)
Ligue 1
18.00 Aνζέ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports5HD)
21.00 Μονακό-Γκινγκάμπ (Novasports1HD)
Serie A
19.00 Μπολόνια-Κροτόνε (COSMOTE SPORT1HD)
21.45 Τζένοα-Σαμπντόρια (COSMOTE SPORT1HD)
Τουρνουά Τένις Rolex Paris Masters
15.00 1ος ημιτελικός (COSMOTE SPORT6HD)
17.30 2ος ημιτελικός (COSMOTE SPORT6HD)
Τουρνουά Τένις WTA Elite Trophy
Στις 09.00 & 13.00 (Novasports1HD)
--
12.00 Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ: Μπεσίκτας-Νταρουσάφακα (COSMOTE SPORT4HD)
14.00 Bundesliga 2: Μπράουνσβαϊγκ-Ντάρμσταντ (COSMOTE SPORT3HD)
15.00 Volley League: Ολυμπιακός-Εθνικός Αλεξανδρούπολης (ΕΡΤ2)
15.00 Football League: Απόλλων Πόντου-Σπάρτη (ΕΡΤ3)
21.30 NBA: Λος Άντζελες Κλίπερς-Μέμφις Γκρίζλις (COSMOTE SPORT4HD)
21.45 Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ: Βαρέζε-Τρέντο (COSMOTE SPORT5HD)
22.30 Primeira Liga: Πόρτο-Μπελενένσες (COSMOTE SPORT8HD)
ΠΗΓΗ